סרטי מוצר

 

בי.אן.סי הינה חברת הפקות מנוסה, עם ניסיון של 15 שנה בסרטי מוצר, ויכולה להבטיח לכם שלא יהיה ניתן להתעלם מן המוצר. רעיון מקורי, קונספט ייחודי, צילום מקצועי ועריכה איכותית הם חלק מחומרי הגלם ליצירת סרט מוצר מנצח. חברת בי.אן.סי מתמחה גם בהפקת סרטי הדרכה, לאותם מוצרים אשר הגיעו לבשלות הדרכתית כלפי הלקוחות.

חברת ההפקות המובילה בי.אן.סי מפיקה כבר חמש עשרה שנה סרטי מוצר איכותיים ואפקטיביים עבור חברות וארגונים מענפים שונים במשק. אנו מפיקים סרטוני מוצר המבוססים על קונספט ורעיון ייחודיים, ועל צילומים ועריכה מקצועיים, היוצרים ביחד תמהיל ברור ומשכנע שמבדיל את המוצר ומעביר לצופה את המסר המבוקש.

 

למה דווקא סרטון למוצר?

מחקרים בתחום מוכיחים כי הדרך הטובה והיעילה ביותר להעביר מידע והסברים אודות מוצרים היא באמצעים ויזואליים, המשלבים שמע ותנועה. אמצעים אלו מאפשרים לפשט מידע מורכב ולהעבירו במהירות באופן המובן, נקלט ומוטמע היטב בקרב קהל הצופים. כך למשל, בעזרת סרטון קצר ניתן להמחיש ולהסביר בבהירות תכונות, אופן שימוש ויתרונות של מוצרים. כפועל יוצא מכך, יותר ויותר ארגונים וחברות מבקשים להפיק עימנו סרטונים עבור מוצרים חדשים או ותיקים שאותם הם רוצים לפרסם, לשווק ולקדם.

מאפייניהם של סרטי מוצר

סרטון מוצר מיועד להציג מוצר ספציפי של חברתכם באופן שייחד ויבדל אותו ממוצרים דומים בשוק ויתרום לשיווקו. את הסרטון ניתן להפיק עבור צרכים ויעדים שונים, כגון קידום והגדלת מכירות, חדירה לשוק חדש או הגברת המודעות והחשיפה למוצר בשווקים ותיקים. בסרטונים אלו מוצג המוצר בפני קהל היעד באופן אטרקטיבי, הממחיש גם את אופן השימוש בו וגם את יתרונותיו, ומשכנע בסיכומו של דבר לרכשו.

 

להרגיש את המוצר

נכון, סרטוני מוצר נדרשים לתאר ולהסביר, אך מעל לכל עליהם להעביר לצופים חוויה רגשית המעוררת רצון לנקיטת פעולה מסוימת. לכן, עם כל הכבוד למידע אודות המוצר, נתונים אלו אינם יכולים להיות טכניים גרידא והם חייבים להיות משולבים בתוך תסריט המעביר מסר רגשי מתאים. שילוב זה של מידע ומסר רגשי הוא בדיוק האיכות בה חברתנו מתמחה, וזאת באמצעות תהליך עומק מקצועי הנשען על ניסיון רב בתחום, כלים מתקדמים, הבנת המוצר ומטרת הסרטון, אפיון קהל היעד ויצירתיות פורצת גבולות.

 

להלביש סיפור מעניין למוצר

בכדי להעביר חוויה רגשית לצופים יש צורך להלביש על המוצר סיפור מתאים, מעניין ומקורי, שבמהלכו מוצג ומודגם המוצר ומוצגים יתרונותיו השונים. הוא נשען על עלילה מוצלחת ודימוי משכנע, ועושה שימוש נכון באמצעים קולנועיים שונים כדוגמת מוסיקה, גרפיקה וקריינות. הסיפור יגרום לצופים להרגיש שמוצר זה עונה בדיוק על צורך מסוים שלהם, או שהוא הפתרון הטוב ביותר לבעיה כלשהיא בחייהם.

 

להפקת סרטון מוצר

להפקת סרטון מוצר ייחודי ויעיל ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם

בי.אן.סי בטלפון 03-5628881 או במייל info@b-n-c.co.il.