סרטי תדמית

 

סרט תדמית טוב נוצר מתוך הבנה רחבה ועמוקה של הצרכים  והמטרות העומדות בפני כל לקוח שלנו. לבי.אן.סי צוות בעלי מקצוע יצירתיים ומקצועיים אשר כולנו ביחד יוצרים את הקסם של סרט תדמית מנצח, ראוי ואפקטיבי. כל סרט תדמית חייב להתחיל ברעיון טוב, מקורי, וייחודי. בעמוד זה תוכלו להתרשם מחלק מסרטי תדמית שיצרנו והפקנו בשנים האחרונות .

רוצים למתג, לפרסם ולשווק את הארגון? מעוניינים בהפקת סרטון תדמית לעסק? עם חברת הבוטיק החכמה והמתקדמת בי.אן.סי תקבלו סרטון תדמית שאינו רק מקורי, יפה ומרשים, אלא בעיקר אפקטיבי. בדומה למתכון טוב המבוצע על ידי שף מנוסה, הסרטון יוצר תמהיל מעולה שמצליח לרגש את קהל הצופים ומניע אותם לביצוע פעולות – הרשמה, רכישה או כל פעולה אחרת.

חברת הפקות מובילה, קטנה וחכמה

אנו מתמחים בהפקתם של סרטי תדמית לכל סוגי החברות בכל קנה מידה ומכל ענפי המשק.  בין אם מדובר בהפקת סרטי תדמית לעסקים קטנים או לארגוני ענק, בפרויקט יחידני או חלק מקמפיין מורכב, בסרטים לחברות הייטק, אקדמיה או רשתות אופנה – לנו יש את האמצעים לצלם סרטי תדמית ולערכם על הצד הטוב והאפקטיבי ביותר. לכל לקוח אנו מספקים מענה  אישי, ייחודי וחכם הכולל את כל צרכי ההפקה החל מהגדרת קונספט, דרך בניית תסריט ועד צילום ועריכה.

סרטי תדמית שמעבירים תחושות

יש להבין כי סרט תדמית אפקטיבי נוצר לאו דווקא על ידי המידע, המועבר בדקה וחצי, אלא יותר בזכות התחושות והרגשות שהוא נושא. אלו נוצרים באמצעים שונים כמו מוסיקה, קצב, לוק, חזות גראפית וקריינות, כאשר אמצעים אלו ונוספים נערכים ומחוברים בתמהיל נכון ומקורי, היוצר חוויה חושית שגורמת לתגובה הרצויה בקרב הקהל.

יצירת תמהיל טוב לסרטון

היכולת ליצור תמהיל טוב ומוצלח לסרטון תדמית, נשענת על ניסיון רב שנים המאפשר לנו להבין לעומק את צרכיו ויעדיו של כל לקוח. זאת בהתבסס על מאפייני קהל היעד, מטרת הסרטון, הגדרות תקציב, אמצעי הפצה ולוחות זמנים. מתוך נתונים אלו ובעזרת יכולות מקצועיות ויצירתיות גבוהות, נפתח רעיון מקורי ובתהליך יסודי נציגו לבסוף עם מוצר חזותי ייחודי, מרהיב ומשכנע.

להפקת סרטון תדמית לחברות

להפקת סרטון תדמית לחברות וארגונים, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם

בי.אן.סי בטלפון 03-5628881 או במייל info@b-n-c.co.il.