סרט IPO

להפיק סרט IPO בצורה נכונה ואפקטיבית

הנפקת טק ראשונית היא שלב חשוב, מרגש ומאתגר בחייהן של חברות וכמובן שיש לו משמעות פיננסית מרחיקת לכת. על כן, במהלך זה מושקעת חשיבה מרובה, מבוצעים מהלכים מורכבים, ובתוך כך יש לשים את הדגש גם על הצגת ההזמנות שמהווה ההנפקה עבור בעלי המניות הפוטנציאליים. סרט IPO איכותי ואפקטיבי מהווה חלק אינטגראלי ממהלכי השיווק והשכנוע.

הצגה נכונה של החברה ומוצריה

כידוע, בהנפקת טק ראשונית מציעים לראשונה את המניות למכירה ציבורית, על פי רוב לצרכי התרחבות. יחד עם זאת, בדרך כלל בהנפקות ראשוניות הגורמים הרוכשים הם מוסדיים וקרנות סל IPO למיניהם, וזהו הציבור שצריך לשכנע אותו בראש ובראשונה. התגייסותם להנפקה והצלחתה תוביל לאחר מכן להתגייסות של ציבור המשקיעים בכללותו, ומטבע הדברים גם להרחבת המוניטין של החברה. למרבה הצער, בשנים האחרונות אנו רואים פחות הנפקות טק ראשוניות מוצלחות של חברות ישראליות, הן בישראל והן בארה"ב, וזאת מסיבות רבות ושונות. מה שברור הוא, שדווקא בתקופה זו יש להשקיע בהצגה נכונה של החברה ומוצריה בפני הגופים הרלוונטיים, כאשר לצד הנתונים הכלכליים והערכת החתם יש מקום חשוב גם להפקת סרט IPO.

היבטים מרכזיים בסרט IPO

הפקת סרט IPO היא תהליך המורכב משלבים שונים, לרבות חשיבה ומחקר מקדימים, תכנון הקונספט, בניית תסריט, בימוי וצילום, ביצוע עריכה, עיצוב, שילוב קריינות, אנימציה, ועוד היבטים המשתנים מסרט לסרט. בתוך כך, יש להתייחס לפרמטרים כגון מאפייני הקהל שאליו הסרטון מיועד, למשל נציגי גופים מוסדיים בעלי ידע בטכנולוגיה או אנשים בעלי אוריינטציה כלכלית גרידא. עוד יש להתייחס אל לוחות הזמנים של ההנפקה, אל מסגרת התקציב המוקדשת לסרט, וכמובן אל המסרים שרוצים להעביר בסרטון והתדמית שמעוניינים לתת לחברה ולמוצריה. כל הנדבכים האלו ועוד רבים אחרים מסופקים על ידי חברת bnc "אין האוס", וזאת לאור ניסיון עשיר בהפקת סרטי גיוס משקיעים ולקראת הנפקות. לא בכדי נחשבת חברתנו למובילה בתחומה בישראל ולאורך השנים הפקנו סרטים עבור קשת רחבה של חברות ויזמים מתחומי הסטרט אפ וממגזרים נוספים במשק.

לפרטים נוספים בנושא, לקבלת ייעוץ מקצועי ולקביעת פגישה עימנו, התקשרו אלינו בטלפון 03-5628881.