ברוכים הבאים ל-BNC

bnc - Your Video Genius

בעזרת הניסיון שצברנו לאורך השנים, אנחנו כל הזמן לומדים את שוק הוידאו הצומח ומשתנה במהירות מטורפת ומפתחים את השירותים שלנו בהתאם.

bnc הוקמה במטרה לתת ללקוחות שלנו את מענה הווידאו האיכותי ביותר, הרלוונטי ביותר והחדשני ביותר.

בעולם בו צריך כל הזמן לחדש ולהתחדש, הוידאו הוא כלי חזק מאוד ובעל כח אדיר ברשתות החברתיות ובעולם הטכנולוגי בכלל.

תוכן יש בחוץ בשפע, אנשים נחשפים כל הזמן לתכני וידאו כאלה ואחרים, התפקיד שלנו זה שהווידאו שלך – יבלוט מעל כולם.

אנחנו כאן בשביל להקשיב לצרכים שלך, לשאיפות שלך ולחלומות שלך, ולהפוך אותם למשהו מוחשי. אנחנו מאמינים בלתת יחס הכי אישי שיש, כל לקוח שלנו הוא עולם ומלואו, כל הצלחה של לקוח היא הצלחה שלנו.

תוכן, קופירייטינג, Storyboard

צוות הכותבים המוכשרים שלנו יכינו עבורכם את התסריט המנצח, שמכוון בדיוק לקהל היעד שלך ויגרום לו לזוז מהכסא.

הפקת סרטים

15 שנות ניסיון בהפקת סרטונים מנצחים לחברות וארגונים המובילים בישראל. כל מה שיוצא מהסטודיו שלנו - בעל מטרה אחת. להדהים אתכם.

צוות קריאייטיב מבריק

עוד לא פיצחתם את הקונספט. תקראו לנו. הצוות שלנו יחקור, ינתח ויאפיין את הפרויקט עד שייצא ממנו זהב.

צוותי צילום מהמובילים בישראל

העדשה שלנו חדה מכולם. מקלוז אפ עמוק במיוחד ועד רחפנים בזוויות צילום לא אפשריות - אנחנו גורמים לזה לקרות.

מי עומד מאחורי BNC

הצוות שלנו

ניר כהן אשכול

מייסד ומנהל תוכן

אף פעם לא למדתי לימודי קולנוע בצורה מסודרת. פשוט גדלתי על זה מגיל אפס. זו אהבה מנשימה ראשונה. אני מאוד אוהב את מה שאני עושה. לקרוא לזה עבודה זה עוול. זו יצירה. ולא שזה פחות קשה או מאתגר, אבל זה הרבה, הרבה יותר, מרגש ומספק. ברוב הסרטים של bnc אני הבמאי, אבל זו לא עבודה של איש אחד. כדי ליצור סרט טוב, צריך לדעת לנצח על צוות שלם. ובלי תזמורת, שום דבר לא מנצח. יש לי מזל שאני מוקף אנשים מוכשרים. ובגלל זה כיף כל כך לעשות סרטים.

אילונה נסים

מפיקה ראשית

חלק מBNC כבר כמה שנים טובות ונהנית מכל רגע. החל מיצירת התקשורת הראשונית ועד החיוך שלכם כשאתם רואים את המוצר מוגמר. בין הפקה קטנה ומצומצמת להפקה גדולה ומורכבת, אני מתמודדת עם כל אתגר במטרה להוציא את החזון שלכם לפועל בצורה הטובה ביותר.

יהלי צימרמן

מנהל פוסט

מאז שאני זוכר את עצמי תמיד ריתק אותי תחום העריכה והאנימציה, וכבר בגיל בית ספר התחלתי ללמוד ולהתפתח בתחום. כן, אני מהאלה שפשוט אוהבים את מה שעושים. החל מעריכת קטעים לכדי סיפור אחד שלם, ועד ליצירת עולמות שלמים וחדשניים באנימציית תלת ממד. בתחום הזה כל יום לומדים משהו חדש, הטכנולוגיה מתפתחת בקצב מדהים ואין גבול ליצירתיות.

שקופית קודמת
שקופית הבאה